eenrichtingsstraat

Allerlei onderwerpen die niet specifiek onder een andere rubriek kunnen ondergebracht worden

Moderator: Abeloos

Gesloten
Gebruikersavatar
pnobels
Clublid
Clublid
Berichten: 112
Lid geworden op: 26 jan 2007, 22:47
Locatie: Berchem/Antwerpen

eenrichtingsstraat

Bericht door pnobels »

Toen ik gistermorgen uit mijn venster keek, was mijn verbazing niet te verbergen. Onze gemeentelijke verantwoordelijken voor het verkeersbeleid in Berchem (Antwerpen) hadden maar eens beslist om nog maar eens een eenrichtingsstraat in te voeren. Jammer genoeg net de straat (van notabene misschien 30 meter) die ik iedere dag nodig heb om naar de E19 te rijden. Stond ik vroeger op amper 1 minuut aan het begin van de E19, zonder ook maar een enkel verkeerslicht tegen te komen, nu moet ik minstens 1 km rondrijden en kom ik minstens 3 verkeerslichten tegen. Ik schat dat mijn reistijd minstens om en bij de 10 minuten langer zal geworden zijn.
Weet iemand of daar op een of andere manier verzet tegen aan te tekenen is? Of komen we in het sukkelstraatje van petities verzamelen en dan maandenlang janken bij de gemeentelijke overheid om daar iets in beweging te krijgen?
Ik snap het allemaal niet meer. Mag je op de snelweg maar 90 meer rijden wegens stofdeeltjes, dan laten ze je aan de andere kant omwegen maken waardoor de uitstoot vermeerdert... :(
Gebruikersavatar
Den Boete
Clublid
Clublid
Berichten: 367
Lid geworden op: 22 apr 2006, 20:38
Locatie: Lokeren

Bericht door Den Boete »

De kanker die je beschrijft Pnobels, tiert welig in gans Vlaanderen.
Welke kanker ? Plastieken paaltjes, verkeersdrempels, eenrichtingsverkeer, bussluizen, asverschuivingen, flitspalen, pokdalige wegen, graag traag-borden,...
De nieuwe verkeerssituaties worden geschapen door zogenaamde specialisten.
Volgens mij komen ze van een andere planeet, want het lijkt er dikwijls op dat ze alle voeling met de realiteit hebben verloren.
Ik geef je weinig kans om de oude situatie opnieuw te verkrijgen, maar wens je toch veel succes !

Aan onze moraalridders, versta me alstublieft niet verkeerd, ik leef ook graag en ik hou ook van mijn kinderen, maar de 'specialisten' gaan me toch iets te ver.
Suzuki GS850G, Suzuki GSF1200N, BMW R1150GS, Yamaha FJR1300A
Gebruikersavatar
FJRrider38
1300 cc
1300 cc
Berichten: 573
Lid geworden op: 20 jul 2006, 20:44
Locatie: Peer
Contacteer:

Bericht door FJRrider38 »

Frankie wat ben je toch een eeuwige zwartkijker :-D
"Never argue with a stupid man, he will drag you down to his level and beat you because of his experience..."
www.coppenshans.be
Gebruikersavatar
Den Boete
Clublid
Clublid
Berichten: 367
Lid geworden op: 22 apr 2006, 20:38
Locatie: Lokeren

Bericht door Den Boete »

FJRrider38 schreef:Frankie wat ben je toch een eeuwige zwartkijker :-D

Juist Hans, ik ben waarschijnlijk geboren met een zonnebril op :glasses5:
Neen :lol: toch niet, eerder optimist tot in de kist, alleen ben ik nogal gesteld op mijn vrijheid, en ik kan pissig worden als men daaraan vreet.
Tot in den draai he,

Frankie
Suzuki GS850G, Suzuki GSF1200N, BMW R1150GS, Yamaha FJR1300A
Gesloten