De GPS-bestanden staan hier ter beschikking. Er is er ook aan TomTom gebruikers gedacht
Deze topic is enkel toegankelijk voor deelnemers. Indien u als deelnemer geen toegang mocht hebben, gelieve mij te contacteren via een van de gekende kanalen
Bij deze is dan iedereen aangemeld en zien de lijsten er als volgt uit we zijn dus klaar om er hopelijk een fantastisch FJRijders Weekend van te gaan maken, en laat ons zeker hopen dat de weergoden ons gunstig gezind zullen zijn
Tot vrijdag
Max
Vertrekpunt: Total E40 - Goetsenhoven-West
- Samenkomst vanaf 09h00 - Vertrek om 09h30
Max
Abeloos
Johnny
Witse
Mitch
Sanchez (Tracer)
Patris (Honda)
Luc Plottier
Brigitte (Honda)
Matchbox
Martine DB (Honda)
Balleke
Koboloi & Koboloika
Sevenfifty (BMW)
Hans S
Bolleke (Kawa)
Boedcher & Liesbeth
'T Ghentse Stropke & Carine
Komen rechtstreeks (al dan niet op eerdere datum) naar hotel Maas: U zal van de uitbaters GEEN sleutel ontvangen. Enkel Johnny is aangeduid voor de verdeling van de sleutels. Wie in het hotel aankomt voor Johnny aanwezig is zal dus moeten wachten vooraleer op de kamer te kunnen.
Spitfire & Mady
Lex_Yam & Martine
Albert Motard & Anita (Kawa)
Heatingmann & Linda (Ducati)
Eisbär & Bumblebee
Sylvester
Snorry & Sandra (BMW)
Blackbear
Truus (Tracer)
Slurfke, Sonja, Chrisma & Fanny
Boxer & Sonia
Rij nooit sneller dan je beschermengel kan vliegen
Zo, wij zijn (droog) terug thuis geraakt. Nogmaals dank voor het super leuke weekend met formidastische routes en zeker ook de gezellige companie, zoals altijd. Wij kijken al uit naar de volgende editie
Thuis van een prachtige weekend met weer goed gezelschap en mooie ritten .
Maar traditie zijn er om te respecteren, gestopt in Vielsalm om een stukje te eten en wanneer we gedaan hadden is er een onweer los gebarsten met alles erop.
En ja doornat thuisgekomen, van Vielsalm tot landen gegoten. Met onderweg langs de kanten van Vielsalm straten onder water.
Boedcher en boedcherswife