En zo leren we alle dagen weer wat bij

Zoals Stefaan het zegt, is het misschien beter van over te schakelen naar 98.
Ik overweeg het alleszins.
Het is misschien wat kort door de bocht............MAAR GEEN WATER IN MIJN FJRKE





Grts Luc

Ik weet dat ze in Duitsland al een paar jaren met de 95E10 aan het rijden zijn (van 2011 dacht ik)StefaanH schreef:Heeft er iemand weet van testberichten na langdurig gebruik?
In Duitsland hebben ze de 95e10 en de gewone 95 nog altijd aan de pomp.Jean schreef:Ik weet dat ze in Duitsland al een paar jaren met de 95E10 aan het rijden zijn (van 2011 dacht ik)StefaanH schreef:Heeft er iemand weet van testberichten na langdurig gebruik?
Toen was die ethanol niet geschikt voor moto's en vulde ik dus 98ron benzine als ik over de grens moest tanken
Nog niks kunnen vinden over eventuele feedbaks erover
Tuurlijk, oude 95, nieuwe 95 E10 en 98, ge moogt dat allemaal gewoon mengen, niks aan de hand.quinny schreef:kan je de twee benzines dan gewoon mengen zonder dat dit problemen geeft voor mijn FJR ke van 2004? Want dat riskeerde ik niet.
mvg
werner