Pagina 1 van 1
Defecte zekering
Geplaatst: 16 feb 2005, 23:56
door dirkske
Vorig weekend ging de zekering van het achterlicht erdoor.
Niet zo simpel om te vervangen, er komt wat bricoleerwerk bij te pas.
Linkerpaneel A moet gedemonteerd worden, het ziet er een beetje anders uit dan in het handboek staat beschreven, maar de begeleidende stickertjes die inwendig zijn aangebracht "spare" "head" "window" etc. zijn overduidelijk.

Geplaatst: 17 feb 2005, 11:22
door Dammer
Als er dan toch iets beter zou kunnen op de FJR dan is het de locatie van de zekeringen en de batterij. Je moet den halve moto afbreken om aan de zekeringen of de batterij te kunnen.

Geplaatst: 17 feb 2005, 11:49
door dirkske
Terechte opmerking die we een tijd geleden aan Yamaha ook al eens doorgespeeld hebben. Of het iets zal verhelpen, tegen de tijd dat de volgende lichting FJR's eraan komt, we betwijfelen het, maar we kunnen het toch nog maar eens gezegd hebben.
Geplaatst: 17 feb 2005, 12:04
door Zwerten
Ze hebben waarschijnlijk wat gewicht naar voren gebracht (zwaartepunt) om de stabiliteit te optimaliseren
greetz,
Filip
Geplaatst: 17 feb 2005, 12:17
door dirkske
De plaatbepaling van batterij en zekeringhouders is best te pruimen, maar t'is de bereikbaarheid die te wensen overlaat. Het zit gewoon volledig onder de cardinage weggestopt, zonder klepke, luikje, mini-paneeltje, dat op eenvoudige wijze te bereiken is. Zeker voor de zekeringen zou dit moeten opgelost worden.
Geplaatst: 17 feb 2005, 13:26
door Magnum
Laatst stelde ik vast dat ??n van de dashboardlichtjes stuk was.
Ook de bereikbaarheid van deze miniscuul kleine (en in verhouding dure - 7,10 euro) lampjes was het een en het ander. Voor dit soort vervangingen moet ook bijna de hele voorkant inclusief scherm eraf. Ik denk dat aan deze bereikbaarheid niet veel te veranderen zal zijn.
Je kan het alleen maar zeggen aan Yamaha en hopen...
Groeten