Pagina 1 van 1

K1200S

Geplaatst: 26 mei 2005, 17:38
door FJR02
Ik heb het geluk gehad eens (kortstondig :( ) te mogen gaan proefrijden met de K1200S. Natuurlijk een heel ander type cardanfiets, maar wat daar vrijkomt bij lage toeren da's pas indrukwekkend.
Ook serieus mispakt aan het gewicht, dacht eerst aan een 180kg gewicht, het bleken er in werkelijkheid 250 te zijn.
Alleen spijtig voor de polsen dus (toch voor mij) niet voor lange afstanden.
Terug op FJR was 't weer efkes wennen maar de liefde was gauw terug :)

Geplaatst: 20 sep 2005, 13:36
door stropke
Heb zo net een proefrit gemaakt met de K 1200 S en ik moet zeggen dat hij zeer goed rijd,motor is zeer krachtig en zeer soepel vanaf lage toeren,zit houding is sportief maar komfortabel en de bescherming is redelijk goed
met het frisse weer vanmorgen voel je wel goed dat de benen en armen meer in de wind zitten
de remmen zijn krachtig en goed te doseren
ik heb vroeger een blackbird gehad en moet zeggen dat ik de bmw niet veel beter vind en als je de prijs vergelijkt..... :shock:
Ben benieuwd naar de nieuwe VFR 1200 en de nieuwe Kawazaki ZZR 1400 die laatste zou nog meer PK'S hebben en nog minder wegen
Ga deze middag de bmw 1200 RT testen ,ben benieuwd hoe die zal rijden

Groeten uit Gent
Stropke :lol:

Geplaatst: 20 sep 2005, 17:10
door Julle
Stropke
Je moet absoluut eens met de K1200"R" rijden. Een hele andere sensatie dan de "S".

Julle

Geplaatst: 20 sep 2005, 19:27
door stropke
@ Julle

Ik kan goed geloven dat K1200R nog meer sensatie geeft dan de K1200S maar dat is geen motor om lange afstanden of op reis mee te gaan en er zijn nog naked bikes die de zelfde sensatie kunnen geven... voor veel minder geld
Moest ik mij een naked bike kopen dan zou het de MV AUGUSTA F4 BRUTALE 910 S zijn of de BENELI TnT ,die kosten wel niet minder maar wat een motoren en zo cool :glasses1:

Groeten uit Gent
Stropke :lol:

ps:kijk eens op het net naar de nieuwe kawasaki ZZR 1400,ziet er goed uit :D